A Budapest bajnokságban szereplő 1999-es korosztály csapata áprilisban edzőtáborozáson vesz részt a horvátországi Sibenikben. Wolf Dávid edző együttese délelőtt másfél-két órás edzéseket tart, majd délután edzőmérkőzéseket játszik a Sibenikkel, Zadarral. Az edzőtáborozás célja a téli időszak viszontagságos időjárása miatt kimaradt edzőmérkőzések pótlása, játék rutin fejlesztése. Az utazás költségeit az Egri Vízilabda Klub TAO-s támogatásából, valamint a szülők hozzájárulásával jött létre a gyermekek fejlődésének segítés érdekében. - A csapatom nevében mindenkinek köszönöm a segítséget, ez óriási lehetőség a számunkra - nyilatkozta Wolf Dávid edző.












