Egy győzelem két vereség az egriek mérlege az Országos Utánpótlás Bajnokság 3. szakaszának első fordulójában. Ami örvendetes: a dobogós helyre pályázó serdülők magabiztosan nyertek a BVSC-Zugló ellen. Az ifiknél gyengébb kezdés után sikerült felzárkózni 10-9-re, de a végjáték ismét a hazaiaké volt. A gyermekcsapat gyenge helyzetkihasználással nem tudta megállítani a zugóiakat. A lányoknál az ifik legyőzték az Újpestet. A serdülőknél a vendégek nyertek.
Ifjúságiak
BVSC-Zugló - ZF-Eger 16-9 (3-1, 5-4, 2-3, 6-1 )
Gólszerzők: Lőrincz Bálint 4, Homa András 2, Zalánki Gergő 2, Kostelnik Tomas.
Serdülők
BVSC-Zugló - ZF-Eger 4-12 (1-3, 1-2, 0-3, 2-4)
Gólszerzők: Kovács Zoltán 3, Hornyák Olivér 3, Józsa Bence Boldizsár 3, Zalánki Gergő, Szívós Győző Gergely, Tóth Máté László.
Tóth Kálmán: - Az ifiknél elrontottuk az elejét meg a végét. A serdülők simán nyertek.
Gyermek
BVSC-Zugló - ZF-Eger 12-5 (4-2, 4-2, 3-1, 1-0 )
Gólszerzők: Zelei Ákos 2, 1 Nagy Attila, Stefanidesz Leventa, Biros Barnabás.
Gyulavári Zoltán: - Sajnos sok hibát vétettünk, nem tudtuk azt nyújtani amit szerettünk volna. Szorosabb lett volna az eredmény ha a helyzeteinket belőjük.
Leány, ifik
ZF-Eger - Újpest VUSE 14-11 (4-1, 3-5, 2-4, 5-1)
Gólszerzők: Illés Henrietta Katalin 5, Pálok Dalma 3, Miló Sidló Franciska 3, Parádi Klaudia, Zajácz Hanna, Vályi Fanni.
Serdülők
ZF-Eger - Újpest VUSE 12-14 (1-5, 4-5, 5-2, 2-2)
Gólszerzők: Vályi Vanda 4, Illés Henrietta Katalin 4, Gerendás Matilda 2, Virág Priscilla, Miló Sidló Franciska.












